Galaxy of Trian na Kickstarter.com

Mamy nadzieję, że nas pamiętacie. Ostatnio pisaliśmy o historii Galaxy of Trian, naszych planach i marzeniach. Dzisiaj możemy w końcu zrobić kolejny, zapowiadany już wcześniej, krok w naszym życiu projektantów gier.

Po wielu miesiącach prac poświęconych na tworzenie gry, jej testowanie oraz przygotowań związanych z zaprojektowaniem komponentów i oprawy graficznej, nasza gra – Galaxy of Trian, zawitała w końcu na największym portalu crowdfundingowym jakim jest Kickstarter. Kampania już się rozpoczęła i potrwa przez najbliższe 30 dni. Próg ufundowania projektu to tylko 19.500 $, więc liczymy, że wyjdziemy z tego boju zwycięsko.

W ostatnich tygodniach gra przeszła kilka zmian wizualnych, które jak sądzimy jeszcze bardziej uprzyjemnią spędzony z nią czas, podczas kolejnych rozgrywek. Do gry będzie dodawany sprytny stojak na kafle, który ma za zadanie ułatwić rozgrywkę oraz nowa wersja karty gracza, ułatwiająca mu zarządzanie własnymi zasobami.  W związku z kampanią na Kickstarterze przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych dodatków oraz specjalnych pakietów, które możecie zobaczyć na stronie projektu. Liczymy, że ich atrakcyjność zachęci Was oraz innych graczy do wsparcia naszej gry. Na wspomnianej stronie znajdziecie również instrukcję oraz sporą ilość grafik i informacji o Galaxy of Trian.

Trzymajcie za nas kciuki i jeżeli wierzycie w nas i w naszą grę, to wspomóżcie nas „grosikiem” lub dobrym słowem rozsyłanym w najdalsze zakątki Internetu. Liczymy na Wasze zaufanie i… szczodrość 🙂

756c569319b0ae844110ba675fb57a0c_largeZapraszamy również na oficjalną stronę: www.galaxyoftrian.com

 

0 Udostępnień